Pakartoti naršyti rožinis alekna disko metikas Premija Susilieti skeletas

Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai  | tv3.lt
Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai | tv3.lt

Mūsų lengvaatlečių pasiekimai Judžine – Mūsų Ignalina

Disko metikas M. Alekna ir bėgikas G. Valinčius Europos jaunimo čempionate  buvo 11-i
Disko metikas M. Alekna ir bėgikas G. Valinčius Europos jaunimo čempionate buvo 11-i

M.Alekna apie vieną įspūdingiausių sezonų disko metimo istorijoje: „Mane  patį tai skatina tobulėti“ | Sportas.lt
M.Alekna apie vieną įspūdingiausių sezonų disko metimo istorijoje: „Mane patį tai skatina tobulėti“ | Sportas.lt

Fantastika: disko metikas Mykolas Alekna – Europos čempionas! | tv3.lt

Disko metikas M. Alekna su nekantrumu laukia pirmadienio: kovosiu iki galo  – Kas vyksta Kaune
Disko metikas M. Alekna su nekantrumu laukia pirmadienio: kovosiu iki galo – Kas vyksta Kaune

Disko metikas V. Alekna lengvaatlečių turnyre Austrijoje užėmė antrąją  vietą | kl.lt
Disko metikas V. Alekna lengvaatlečių turnyre Austrijoje užėmė antrąją vietą | kl.lt

Mykolas Alekna po varžybų neslėpė emocijų: „Fantastika“ | tv3.lt

Disko metikas M. Alekna pagerino Lietuvos 17-mečių rekordą (papildyta) -  Sportas24
Disko metikas M. Alekna pagerino Lietuvos 17-mečių rekordą (papildyta) - Sportas24

Disko metiko Mykolo Aleknos ir trenerio Manto Jusio duetas svajones verčia  realybe - LTOK
Disko metiko Mykolo Aleknos ir trenerio Manto Jusio duetas svajones verčia realybe - LTOK

M. Alekna pirmose varžybose nustatė geriausią sezono rezultatą – Kas vyksta  Kaune
M. Alekna pirmose varžybose nustatė geriausią sezono rezultatą – Kas vyksta Kaune

Disko metikas V.Alekna laimėjo varžybas Atėnuose - Delfi sportas

Virgilijus Alekna pasaulio čempionate nepasiekė disko metimo rungties  finalo | Sportas | 15min.lt
Virgilijus Alekna pasaulio čempionate nepasiekė disko metimo rungties finalo | Sportas | 15min.lt

Prezidentas pasveikino disko metikus Mykolą Alekną ir Andrių Gudžių

40-metis disko metikas V.Alekna paskutinėje savo olimpiadoje užėmė ketvirtą  vietą - Delfi sportas
40-metis disko metikas V.Alekna paskutinėje savo olimpiadoje užėmė ketvirtą vietą - Delfi sportas

Disko metikas Virgilijus Alekna - Lietuvos lengvosios atletikos èempionate.  — sekunde.lt
Disko metikas Virgilijus Alekna - Lietuvos lengvosios atletikos èempionate. — sekunde.lt

Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos  čempionas - LRT
Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos čempionas - LRT

Virgilijus Alekna - Lietuvos sporto enciklopedija

Lietuvos disko metimo karalius Mykolas Alekna siunčia žinią – Paryžiaus  olimpiadoje bus ir jo brolis Martynas
Lietuvos disko metimo karalius Mykolas Alekna siunčia žinią – Paryžiaus olimpiadoje bus ir jo brolis Martynas

Disko metikas M. Alekna pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovojo  bronzą! | KaunoDiena.lt
Disko metikas M. Alekna pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovojo bronzą! | KaunoDiena.lt

Lietuvos disko metikas 19-metis... - BC Žalgiris Kaunas | Facebook

Įtampos kupinose pasaulio čempionato disko metikų varžybose M. Alekna  iškovojo bronzą. Alfa.lt
Įtampos kupinose pasaulio čempionato disko metikų varžybose M. Alekna iškovojo bronzą. Alfa.lt

Virgilijus Alekna – Vikipedija

Europos lengvosios atletikos čempionate – M. Aleknos aukso medalis -  MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis
Europos lengvosios atletikos čempionate – M. Aleknos aukso medalis - MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis

Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas M. Alekna – Europos  čempionas
Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas M. Alekna – Europos čempionas

18-metis disko metikas Mykolas Alekna – apie rekordus, aukso medalius ir  santykį su garsiu tėčiu | Žmonės.lt
18-metis disko metikas Mykolas Alekna – apie rekordus, aukso medalius ir santykį su garsiu tėčiu | Žmonės.lt