Home

kapitonas Touhou Galūnės estijos disko metikas labai Rasti Išskaityti

Deimantinės lygos varžybų etape Ciuriche disko metikas Virgilijus Alekna  buvo devintas, bėgikė Agnė Šerkšnienė – trečia | Sportas | 15min.lt
Deimantinės lygos varžybų etape Ciuriche disko metikas Virgilijus Alekna buvo devintas, bėgikė Agnė Šerkšnienė – trečia | Sportas | 15min.lt

Gerdas Kanteris – pasaulio rekordininkas manieže | Sportas | 15min.lt

Estijos disko metikas G.Kanteris ant prizininkų pakylos mato save, V.Alekną  ir R.Hartingą
Estijos disko metikas G.Kanteris ant prizininkų pakylos mato save, V.Alekną ir R.Hartingą

Disko metikas A. Gudžius turnyre Olandijoje buvo septintas - Delfi sportas

Estijos disko metiko G. Kanterio mintyse - Europos čempionatas

Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos  čempionas - LRT
Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos čempionas - LRT

V.Alekna praleis disko metimo žvaigždžių varžybas Estijoje - Delfi sportas

Estijoje – istorinės disko metimo varžybos | Sportnews.lt

E.Zarankaitė laimėjo disko metikių varžybas Estijoje | Sportas.lt

Geriausi pasaulio disko metikai varžysis be V.Aleknos | KaunoDiena.lt

Lietuvoje vėl susirungs stipriausi pasaulio disko metikai - Delfi sportas

Deimantinės lygos“ finale – disko metikas Andrius Gudžius | tv3.lt

A.Gudžius pranoko G.Kanterį ir triumfavo disko metikų varžybose Estijoje |  Sportas.lt
A.Gudžius pranoko G.Kanterį ir triumfavo disko metikų varžybose Estijoje | Sportas.lt

Deimantinės lygos“ etape – lietuvis, estas ir latvė | tv3.lt

Disko metikas A. Gudžius Estijos „Aukso lygos“ varžybose – antras - LRT

Europos čempionu tapęs Andrius Gudžius: „Ši pergalė labai skani“ - Žurnalas  Lietuvė
Europos čempionu tapęs Andrius Gudžius: „Ši pergalė labai skani“ - Žurnalas Lietuvė

Jusis Training - Kas Lietuvai yra disko metimas ir kaip sekėsi Lietuvos  vyrams pasaulio lengvosios atletikos čempionatuose. Nuo pasaulio lengvosios  atletikos čempionatų pradžios 1983 m., kuomet buvo surengtos pirmosios  varžybos, disko metimo
Jusis Training - Kas Lietuvai yra disko metimas ir kaip sekėsi Lietuvos vyrams pasaulio lengvosios atletikos čempionatuose. Nuo pasaulio lengvosios atletikos čempionatų pradžios 1983 m., kuomet buvo surengtos pirmosios varžybos, disko metimo

Estijos disko metikas Gerdas Kanteris pasaulio čempionate iškovojo aukso  medalį (180074) | News.lt
Estijos disko metikas Gerdas Kanteris pasaulio čempionate iškovojo aukso medalį (180074) | News.lt

Disko metikas Mykolas Alekna vejasi savo garsųjį tėvą Virgilijų: įspūdingai  laimėjo auksą Europos čempionate
Disko metikas Mykolas Alekna vejasi savo garsųjį tėvą Virgilijų: įspūdingai laimėjo auksą Europos čempionate

A. Gudžius nugalėjo šalia olimpinės prizininkų pakylos likusius disko  metikus | kl.lt
A. Gudžius nugalėjo šalia olimpinės prizininkų pakylos likusius disko metikus | kl.lt

Disko metikų varžybose Estijoje karjerą baigiantis V.Alekna užėmė antrą  vietą | Sportas.lt
Disko metikų varžybose Estijoje karjerą baigiantis V.Alekna užėmė antrą vietą | Sportas.lt

Deimantinėje lygoje – puikią formą demonstruojančio Andriaus Gudžiaus  startas | tv3.lt
Deimantinėje lygoje – puikią formą demonstruojančio Andriaus Gudžiaus startas | tv3.lt